top of page
Badem

TATLI BADEM YAĞI

Tatlı badem yağı,  bademlerden soğuk sıkım yöntemi ile üretilmiş  saf badem yağıdır. Tarım bakanlığı izni ile gıda kalite üretilmiş olan badem yağı  ilaç, gıda ve bitkisel ürün sektörlerinin vazgeçilmez tercihlerindendir.  

 

   Badem yağı ilaç değildir. Sağlığınız ya da gıda için kullanacaksanız doktorunuza danışmanızda fayda vardır. Kullanılacak tatlı badem yağı Prunus Amygdalus Dulcis L çekirdeklerinin iç kısmından soğuk sıkım yöntemi ile elde edilir. Üretim yeri Türkiye olan badem yağı yerli üretimdir.  

 

   Serumlar, koruyucular gibi bitkisel  ürünlerinin ham maddesi olan badem yağı aynı şekilde salata ve yemeklerde de aroma verici olarak kullanılabilmektedir.

 

   Tarafınıza 1 KG oalrak gönderilecek olan badem yağının daha fazla ve daha düşük varyantları  ve rafine versiyonları için bizimle whatsapp yolu ile veya mail yolu ile iletişime geçebilir tatlı badem yağı ile merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.

badem yağı

Badem Yağı Nasıl Üretilir?

Özenle seçilmiş tatlı bademlerin yıklanarak soğuk sıkım yağ makinelerinde yağının alınması ile oluşan badem yağı gıda kalite üretilmektedir.

toptan badem yağı

Güvenilir Ambalaj

Badem yağını gıda taşımaya uygun ambalajlarda toptan ve perakende olarak en güvenilir taşıma firmaları ile tüm dünnyaya gönderiyoruz. Toptan badem yağı ve istenilen miktara badem yağı satın alabilirsiniz.

badem yağı

Kaliteli üretim.

 saf soğuk sıkım badem yağlarını gıda kalite üretiyor ve güvenle kullanılabilecek halde müşterilerimize ve iş ortaklarımıza gönderiyoruz.

bottom of page