top of page
kabak çekirdeği yağı

Kabak Çekirdeği Yağı

Kabak çekirdeği yağı, kabak çekirdeklerinin soğuk sıkım yöntemi ile sıkılması sonucu elde dilen sabit bir yağdır. Kabak çekirdeği yağı yeşil ve kahve rengi arası renklerdedır. Tat olarak yediğimiz kabak çekirdeği ile aynı aromaya sahiptir. Aromaterapi sektöründe oldukça yaygın kullanılan kabak çekirdeği yağı içerisindeki asit değerleri ile kıymetli yağlardandır. 

Kabak çekirdeği Yağı sabun yapımında ve çeşitli bitkisel serumlarında kullanılan bir yağdır. Kabak çekirdeklerinin kabak içerisinden özenle ayırlması ve ardıdan soğuk pres makinelerde sıkılmasıyla oluşur. Gıda kalite üretilmektedir ve ilgili bakanlıklarca kontrol edilerek üretilmektedir. 

Pumpkin seed oil, kabak çekirdeği yağı , cucurbita pepo, 8016-49-7 cas no

kabak çekirdeği yağı nedir?

Kabak çekirdeği yağı nedir?

Kabak çekirdeği yağı, soğuk sıkım yöntemi ile kabak çekirdeklerinden üretilmektedir. Kabak çekirdeği yağı, sabit bitkisel yağlar kategorisindedir.

kabak çekirdeği yağı

Kabak çekirdeği Yağı

Kabakların soğuk sıkımından üretilen kabak çekirdeği yağı, üretiminin ardından dinlendirilir ve filtre edilip, ambalajlanıp müşterilerimize gönderilir.

kabak çekirdek yağı

Kabak çekirdeği yağı nereden alınır?

Kabak çekirdeği yağı, toptan ve perakende olarak beyarvita.com internet sitemizden ve online pazaryerlerindeki beyarvita mağazalarından satın alınabilir.

kabak çekirdeği yağı üretim şeması

Kabak Çekirdeği Yağı Üretim Şeması

kabak çekirdeği yağı analizi, coa

Kabak Çekirdeği Yağı Analizi,
COA, TDS

kabak çekirdeği yağı msds
kabak çekirdeği yağı msds

Kabak Çekirdeği Yağı MSDS

bottom of page