top of page
Avokado Yağı

Avokado Yağı

Avokado yağı, avokado meyvesinden soğuk sıkım yöntemi ile elde edilen bir taşıyıcı yağdır. Koyu yeşil ya da açık yeşil rengi ile bilinen avokado yağı gıda kalite üretilen fakat bitkisel ürün sektöründe de oldukça fazla kullanılan sabit bir yağdır. Soğuk sıkım avokado yağı yüksek yanma gücü ile hem pişirerek hem de çiğ olarak gıdada kullanılabilmektedir. Persea americana meyvesinden elde edilen avokado yağı beyarvita.com internet sitemizden ve online pazaryerlerinde beyarvita mağazalarından satın alabilirsiniz.

Avokado

Avokado Yağı nedir?

Avokado meyvesi olan persea americana' dan kontinü üretim sisteminde soğuk sıkılarak elde edilen avokado yağı, ilaç, gıda,  gibi sektörlerde kullanılan bir ham madde, bitkisel taşıyıcı yağdır.

avokado yağı nedir ?

Avokado Yağı Faydaları?

Avokado yağı içerisinde bulundurduğu yoğun aksioksidan ve değerli yağ asitleri ile ilaç sektörü ve bitkisel ürün sektöründe ön plana çıkmasına rağmen gıda kalite üretilmiş ve yemeklerde de kullanılan bir bitkisel yağdır.

toptan avokado yağı

Avokado Yağı nereden satın alınır?

Avokado Yağı, hem beyarvita.com internet sitemizden ve online pazaryerlerinde beyarvita mağazalarından satın alabilirsiniz. Avokado yağı hem gıda taşımaya uygun plastik ambalajda ya da güçlü koruması ile cam ambalajda talep ederek satın alabilirsiniz.

bottom of page