top of page
Aloe Vera jel nedir?

Aloe Vera Jel

Aloe Vera Jel, aloe vera bitkisinin içinden elde edilir ve uzun süre dayanıklılığını koruması için e vitamini ile desteklenmesi ile elde edilmiştir.  Aloe vera jel hem yurt içinde hem yurt dışında  üretilmektedir ve aloe cinsinden olan aloe vera bitkisinden elde edilmektedir. 

 Tamamen birkisel bir ürün olan aloe vera jel, tıbbi aromatik yağlar ve bir çok bitkisel ürün ile birlikte kullanılabildiği ve baz olarak işlem görebildiği için şahıslar ve firmalar açısından çokça tercih edilmektedir.

Aloe vera jel genelde jöle kıvamında olsa da talebe istinaden daha akışkan halde de üretilip, tedarik edilebilir. 

aloe vera jel, aloe barbadensis, aloe vera gel, cas no: 100084-89-7 

aloe vera jel

Aloe Vera Jel Nedir?

Aloe vera jel, aloe cinsinden olan aloe vera bitkisinden elde edilen taşıyıcı bir ham madde üründür. Genellikle jöle kıvamında olsa da daha akışkan halde de bulunabilir.

aloe vera gel

aloe vera jel nasıl kullanılır?

Aloevera jel, kozmetik ve ilaç sektöründe yoğunluğu ve doğal olması sebepli tercih sebebidir. Uçucu ve sabit yağları doğal yolla yoğun hale getirmek isdteyen üreticilerin terchi olmaktadır.

aloe vera jel

Aloe vera jel nereden alınır?

Aloe vera jel, beyarvita.com internet sitemizden ve online pazaryerlerinde beyarvita mağazalarından güvenle satın alnacağı gibi  whatsapp iletişim hattımızdan ve telefondan da sipariş verilebilir.

bottom of page